Een poezenjurk - de Dulcie Dress: gratis patroon!
- Geplaatst op
- Door GalleryFabrics
- Geplaatst in artgalleryfabrics, dulcie, galleryfabrics, jurk
- 0

Een jurk volledig naar haar goesting!
Dat ik iets met de stof moest doen voor mijn dochter Elize wist ik van minuut één. Mijn dochter is verzot op poezen, en dan vooral als ze op haar kleding staan. Want een poes hebben we niet in huis, zou ook echt niet gaan met onze hond!
Daarom houden we het dus bij kleding! Ik moest en zou er een jurk mee maken. Toen ik het stofje liet zien werd ze er ook heel direct vrolijk van. Ik kreeg de mooiste lach die een moeder wensen wil.
Dat komt dus voor elkaar, lieve kleine meid!
En een jurk dat werd het! Ik had al een paar keer de Dulcie Dress van Sewpony zien passeren in blogland. Een gratis patroon bovendien!! Dat maakt het uiteraard nog interessanter!
Het zalige aan deze jurk is dat ze grote zakken heeft. En die kinderhandjes van haar vinden dat geweldig. Ze stopt er zelf haar popjes in ;-)
Reacties
Wees de eerste om te reageren...